V SAMÉM SRDCI KRÁSY LANCÔME

Dopřejte své pleti ošetření Lancôme. Chvíle plné harmonie a klidu pro vás budou okouzlující relaxací. ZÁŽITEK PRO VŠECHNY SMYSLY, DOKONALÉ SNOUBENÍ potěšení a účinnosti, uspokojí vaši duši i tělo. POTĚŠENÍ pro pleť... protože krásná pleť je zároveň spokojená. Kabina Institutu Lancôme je OÁZOU HARMONIE. SMYSLY BUDOU HÝČKÁNY aromaterapií, muzikoterapií i chromoterapií.

LANCÔME FUSIÔN MASSAGE

Za více než 80 LET ZKUŠENOSTÍ dokázal Lancôme najít ty NEJLEPŠÍ MASÁŽNÍ TECHNIKY – postupy z východu i Západu, nadčasové know-how, moderní technologie – a propojit je v podobě jedinečných rituálů s cílenými účinky. Každé ošetření „FUSIÔN MASÁŽÍ“ provádějí přední specialistky v oboru kosmetiky, nejlepší ambasadorky expertýzy Lancôme.

VĚDA A SMYSLY

vysoké ÚČINNOSTI OŠETŘENÍ A JEDINEČNÝCH SMYSLOVÝCH ZÁŽITKŮ je dosahováno díky účinným BIOMIMETICKÝM LÁTKÁM obsaženým ve výrobcích Lancôme (látky se schopností napodobit a posílit přirozené mechanismy uvnitř pokožky) a díky využití posledních inovací NEUROKOSMETICKÉHO VÝZKUMU (výzkumný obor, zabývající se vazbami mezi pokožkou a nervovým systémem). Většina ošetření je provázena sofistikovanými a TECHNOLOGICKY VYSPĚLÝMI PŘÍSTROJI navrženými za účelem dosažení maximálního výsledku.

Harmonie, relaxace, nevšední
zážitek pro Vaše smysly

Obličej

IKONICKÁ OŠETŘENÍ

Ošetření pro aktivaci mládí, 90 minut
REAKTIVUJE MLADISTVOST PLETI

Svěží textura GÉNIFIQUE, AKTIVÁTORU MLÁDÍ, je hlavní součástí velmi precizně sestavené procedury. Síla rozjasňujícího séra navrací pleti auru mládí. Technologie ultrazvuku, luminoterapie a podtlaku přístroje Duolift expert pozvolna napomáhá vstřebávání aktivních látek do nejhlubších vrstev epidermis. Vychutnejte si „Fusiôn Masáž“: kombinaci relaxačních pohybů a propracovaných technik pro viditelný efekt. výsledky mluví samy za sebe: pleť je sametově hebká, ZÁŘÍ MLÁDÍM, jemné vrásky jsou dokonale vyhlazeny.

Ošetření pro korekci nedokonalostí pleti, 90 minut
RADIKÁLNĚ TRANSFORMUJE TEXTURU PLETI, VIDITELNĚ NAPRAVUJE NEDOSTATKY A NAVRACÍ PLETI KRÁSU

Pociťte na své pleti sílu úžasné technologie péče VISIONNAIRE, sledujte, jak se pleť transformuje, zažívá znovuzrození. Vyzkoušejte ošetření zahlazující nedokonalosti pleti. Výjimečné ošetření, jenž pracuje s účinnou molekulou LR 2412 a dokonale propracovaným rituálem, navrací pleti DOKONALÝ VZHLED A ROZJASNĚNÍ.

EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ

Absolutní regenerace pleti, 90 minut
PRO HLOUBKOVOU A KOMPLEXNÍ REGENERACI

Srdcem tohoto ošetření je excelentní péče: Absolue L‘Extrait. Jde o mimořádný krém - koncentrát kmenových buněk růže Lancôme, které stimulují konečnou regeneraci pleti. Úžasné textury a návyková vůně Absolue L‘Extrait ve spojení s masážními tahy vás budou dokonale hýčkat. Masážní lístky a střídání teplých a chladných vjemů, mechanicky stimuluje a probouzí pleť. V závěru tohoto ošetření jsou všechny smysly potěšeny, pleť je regenerová- na a nabývá na jasu, hebkosti a dokonalé jednotnosti tónu. Pleť září zdravím a je naplněna svěžestí stejně jako čerstvě rozkvetlé růže.OŠETŘENÍ PROTI ZNÁMKÁM STÁRNUTÍ

OŠETŘENÍ PRO LIFTING A OBNOVU KONTUR TVÁŘE, 90 minut
PRO VIDITELNÉ VYPNUTÍ PLETI, OBNOVU RYSŮ V OBLIČEJI A REDUKCI PŘÍZNAKŮ STÁRNUTÍ

Technologicky mimořádně vyspělá péče s výsledky, které jsou vidět okamžitě. Trojitá účinnost: RÁDIOVÉ VLNY dnes patří k zásadním technikám pro viditelné zjemnění kožní tkáně bez nutnosti chirurgického zákroku. Tento postup lehce zahřívá kolagenová vlákna, což vede k jejich retrakci. ULTRAZVUKOVÉ VLNY zase intenzivně stimulují metabolismus kožních buněk, což má za následek redukci vrásek. A nakonec speciální masáž LANCÔME FUSIÔN MASSAGE, která zjemňuje a vypíná pleť. Účinky těchto tří technik umocňujeme okamžitým zjemňujícím a zpevňujícím efektem aktivních přísad, které jsme vetkli do svých sér. DOCHÁZÍ K OBNOVĚ PLETI NA KRKU A RYSŮ V OBLIČEJI, A TO ZÓNU PO ZÓNĚ. PLETI JE NAVRÁCENA PEVNOST. Liftingový účinek radiových a ultrazvukových vln lze rovněž vyzkoušet samostatně ve zkrácené, 60ti minutové verzi, oproštěné o LANCÔME FUSIÔN MASSAGE

Hloubkové ošetření pro omlazení zralé pleti, 90 minut
INTENZIVNÍ OBNOVA VLASTNÍ REGENERACE PLETI A NAVRÁCENÍ JEJÍ HUSTOTY

Toto pokrokové ošetření spojuje výjimečnou regenerační sílu složení ABSOLUE PRECIOUS CELLS. Využívá 2 mikro vakuové sondy, které stimulují tvorbu kolagenu k vyplnění a zpevnění pokožky. Neopakovatelný smyslový zážitek díky masáži hlavy, obličeje a krku: alternace vyhlazujících a hlubokých masážních tahů je následována MASÁŽÍ OBLÁZKY BÍLÉHO JADEITU, jenž je v Asii uznáván pro své pročišťující schopnosti. Výsledkem je odpočatá, zregenerovaná, viditelně omlazená, zářící pleť.

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření Extreme, 60 minut
PRO ČISTOU, SVĚŽÍ A ROZJASNĚNOU PLEŤ

Ošetření je přizpůsobeno všem typům pleti. Pročišťuje pleť a zároveň respektuje její rovnováhu. Hloubkové čištění s efektem „NOVÉ PLETI“. Výsledkem je svěží, rozjasněná, dokonale krásná pleť.

Regenerační ošetření, 90 minut
PRO REVITALIZOVANOU PLEŤ UVNITŘ I NA POVRCHU

Pečlivě vybrané postupy a nejmodernější péče vyhovují specifickým potřebám každého typu pleti. Pleť dostává přesně to, co potřebuje, aby zářila vitalitou. Obsahuje RELAXAČNÍ MASÁŽ pro hloubkovou REGENERACI. Pro dokonalý odpočinek.

Express ošetření obličeje, 40 minut

Rychlé ošetření vám nabízí spolehlivý výsledek a relaxaci za zlomek času. Nabízíme ve dvou verzích dle potřeb pleti: odlíčení, peeling, hloubkové čištění a maska či odlíčení, peeling, masáž obličeje a maska. Za pouhých 45 minut bude vaše pleť hladká a rozjasněná.SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření Hydra Harmony – obličej, 90 minut
PRO HYDRATACI A UVOLNĚNÍ PLETI

Zavřete oči, pohodlně se usaďte a nechte pleť i mysl zažít ZEN RELAXACI. Propracované masážní techniky a aplikace profesionálního hydratačního séra a masky zaručuje intenzivně hydratovanou, svěží a uvolněnou pleť, jenž je připravena čelit náročnému dni.

Liftingové ošetření Browlifter, 45 minut
PRO OTEVŘENEJŠÍ POHLED A VIDITELNĚ POZVEDNUTÉ OBOČÍ

Na základě nejmodernějších technik, toto ošetření zahrnuje jedinečnou masáž se zaměřením na svaly nad obočím, která intenzivně působí jak na svalová vlákna, tak na hlubší tkáně pleti, čímž má okamžitý viditelný liftingový efekt. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny a vyplněny za pomoci mikro-vakua. Unikátní masážní techniky plné pevných a přesných tahů odstraňují vrásky a jemné linky způsobené mračením, odlehčují kontury očí, zlepšují tvar obočí. Výsledkem jsou svěží rysy očního okolí, jejichž proměna je viditelná.

Ošetření proti vráskám očního okolí, 45 minut
REDUKUJE ZNÁMKY STÁRNUTÍ A NAVRACÍ MLADISTVÝ POHLED

Ultra-cílené ošetření pečující o celou oblast očního okolí. Oční víčka, vějířky kolem očí, nadočnicové oblouky, líčka ... všechny zóny a každá její vráska je ošetřena „mikro-vakuem“. Pleť je viditelně plnější, hladší a s menším počtem vrásek díky speciální masáži která posiluje svalový základ, uvolňuje jej a následně vypíná. Pleť očního okolí se zdá pevnější a mladší.

Ošetření pro odstranění váčků pod očima, 45 minut
REDUKUJE OTOKY A NAVRACÍ MLADISTVÝ POHLED

Velmi cílené ošetření pro reaktivaci mikrocirkulace v oblasti očních kontur a prevenci stagnace lymfatických žláz způsobující váčky pod očima, jenž mohou trápit ženu v jakémkoliv věku. Účinné látky v kombinaci s jemnou masáží a drenážními technikami viditelně omlazují oční okolí, pleť je zpevněná a rozjasněná.

TĚLO

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření pro sametovou hebkost pokožky, 30 minut
PRO SAMETOVĚ JEMNOU PLEŤ

Odborné peelingové ošetření kombinuje metody energického tření a jemné masáže. Odstraňuje odumřelé buňky, stimuluje krevní oběh, pokožku zjemňuje a regeneruje. Výsledkem je SAMETOVĚ JEMNÁ, rozjasněná pokožka, která vyzývá k pohlazení.

RELAXAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření pro absolutní zklidnění a harmonii, 60 minut
PRO RELAXACI TĚLA I DUŠE

Všechny starosti zmizí, jakmile začne působit FUSIÔN MASÁŽ. Tlak na body Shiatsu proti stresu a pro stimulaci těla v kombinaci s tonicko-vaskulární masáží a jemnou hloubkovou masáží... při uvolňování esenciálních olejů bergamotu, kosatce, cedru, pačuli. Nechte se unést naprostým klidem...

ZEŠTÍHLUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Ošetření pro redukci celulitidy, 60 minut
PRO ŠTÍHLOU, PEVNOU POSTAVU

Intenzivní ošetření s vysokým obsahem zeštíhlujících aktivních látek je účinným nástrojem pro boj s celulitidou. Hara masáž břišních svalů zlepšuje trávící funkce, masáž podkožní tkáně v kombinaci s drenážní metodou uvolňují uložené tukové vrstvy. Cílené působení na body shiatsu reguluje chuť k jídlu a posiluje žilní funkce. Pokožka je okamžitě pevnější, hladší, vypnutá.

Tvarující a zpevňující ošetření, 60 minut
PRO ŠTÍHLOU A PEVNOU FIGURU

Speciální masáž kombinovaná s technologií ultrazvuku přináší efektivní zpevnění a zeštíhlení těla. Ultrazvuk podporuje produkci elastinových a kolagenových vláken a zpevňuje tvary. Masáž svalů uvolňuje uložený tuk a redukuje celulitidu. Hladká pokožka, pevnější tělo, vytvarovaná postava... pro úžasný pocit.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro krásu a dobrý pocit od hlavy až k patě Vám nabízíme služby, které můžete dle Vašeho přání kombinovat s kterýmkoliv ošetřením či je využít samostatně*:

KRÁSNÉ RUCE
KRÁSNÁ CHODIDLA
DEPILACE
BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ

LÍČENÍ

Součástí každého ošetření obličeje je denní nalíčení zdarma. Můžete však využít také nabídku profesionálního nalíčení pro libovolnou příležitost (denní, večerní, svatební) či se naučit triky make-up artistů během naší lekce líčení*.

*Ceny naleznete v cenové nabídce.

Muži

Vaše pleť je odlišná od pleti žen a má své specifické potřeby. I vy máte právo dobře vypadat! Jen pro vás proto Lancôme vyvinul jedinečné textury a techniky FUSSIÔN MASÁŽE šité na míru mužům. Ošetření kombinují východní a západní masážní techniky pro uvolnění, regeneraci a dobití energie pro obličej i celé tělo. vzdalte se od každodenního hektického života a načerpejte novou sílu. Pro optimální účinnost produktů lancôme a maximální relaxaci jsou součástí ošetření masážní techniky obličeje, šíje, trapézových svalů a ramen. Hluboká relaxace a absolutní zklidnění...

OŠETŘENÍ PROTI ZNÁMKÁM STÁRNUTÍ

Intenzivní ošetření pro potlačení prvních známek stárnutí, 60 nebo 90 minut
PROTI PRVNÍM ZNÁMKÁM STÁRNUTÍ

Ošetření zaměřené na omlazení pleti a potlačení prvních známek stárnutí, jako jsou jemné linky kolem očí, mdlý tón a celková únava pleti. Velmi šetrné a pleť hýčkající masážní techniky krku, dekoltu a trapézových svalů odstraní z pleti známky únavy a vyčerpání. Pleť opět vyzařuje energií, je plná síly a odolná proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

Intenzivní ošetření proti vráskám, 60 nebo 90 minut
ZAMĚŘENO NA LIFTING A REDUKCI VRÁSEK

Jedinečné a velmi účinné ošetření s využitím ultrazvuku intenzivně stimuluje buněčný metabolismus a napomáhá aktivním složkám proniknout do pokožky. Vrásky jsou potlačeny, pleť je zpevněná, zbavená nečistot a výrazně omlazená.

Intenzivní liftingové & zpevňující ošetření, 60 nebo 90 minut
PRO PEVNÉ, VYPNUTÉ A REMODELOVANÉ KONTURY OBLIČEJE, 3D EFEKT

Péče s trojím účinkem pro vaši pleť: lifting, zpevnění a účinek proti vráskám. Díky stimulaci syntézy kolagenových a elastinových vláken dochází k opětovnému zpevnění kontur obličeje a k viditelnému omlazení pleti.

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření pro naprostou čistotu pokožky, 60 nebo 90 minut
PRO ROZJASNĚNOU, SVĚŽÍ A ČISTOU PLEŤ

Ošetření pro naprostou čistotu pleti přizpůsobené potřebám mužů - čistí, hydratuje, zmatní. Zcela svěží a nová pleť díky hloubkovému čištění a 10 minutové relaxační masáži Shiatsu. Výsledek: pleť je čistá, svěží, tonizovaná a plná života.

Zklidňujcí hydratační péče, 60 nebo 90 minut
PRO VLÁČNOU, HYDRATOVANOU A PRUŽNOU PLEŤ

Péče pro dokonalou hydrataci a zvláčnění mužské pleti. Díky jedinečným změkčovacím složkám je obnovena přirozená hydratace pleti, která je následně hýčkána Shiatsu masáží krku, dekoltu a trapézových svalů. Vaše pleť je intenzivně hydratovaná, vláčná a plná vitality.