Objevte svůj příběh krásy
s věrnostním programem
Lancôme Beauty Institutu

CO NABÍZÍ VĚRNOSTNÍ PROGRAM
LANCÔME YOURS

Prostřednictvím Lancôme Yours, programu péče o zákazníky, poskytuje Lancôme Beauty Institute svým stálým klientům nadstandardní servis v oblasti kosmetického poradenství, sestavení programu péče o pleť, líčení a též konzultace s předním českým make-up artistou.

Našim zákazníkům přináší program jako poděkování za časté návštěvy řadu dalších výhod. Hodnotné dárky, pozvání na VIP akce a zvýhodněné nabídky.

Oblíbenou součástí věrnostního programu je možnost získat slevové bonusy.

JAK SE STÁT ČLENEM LANCÔME YOURS?

Stačí si zakoupit libovolný produkt značky Lancôme, službu či ošetření v Lancôme Beauty Institutu a zaregistrovat se do databáze věrnostního programu Lancôme Yours. Obratem získáte zákaznickou kartičku, kterou budete používat při dalších nákupech.

VÝHODY PARTNERSTVÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Jako člen věrnostního programu pravidelně dostáváte informace o novinkách, speciálních nabídkách a akcích v Lancôme Beauty Institutu a zároveň získáváte při nákupu vzorky novinek značky Lancôme.

Informace Vám jsou zasílány formou poštovní zásilky, e-mailem či SMS zprávou.

Za své nákupy získáváte jednorázový slevový bonus v hodnotě 250 Kč – 2 000 Kč, který můžete uplatnit při Vaší další návštěvě.

Pravidelně máte možnost využít líčení a poradenství s profesionálními make-up artisty.

VIP ZÁKAZNÍK LANCÔME BEAUTY INSTITUTU

Věrnostní program Lancôme Yours nabízí lákavou příležitost stát se naším VIP zákazníkem. Pro 500 nejvěrnějších zákaznic připravuje Lancôme Beauty Institute speciální výhody: pozvání na VIP akce spojené s líčením, poradenstvím a představením novinek, milá překvapení formou hodnotných dárků. Status VIP zákazníka je odvozován od celkové hodnoty nákupů za období posledních 12ti měsíců.

JAK ZÍSKAT SLEVOVÝ BONUS

Za každý nákup výrobků Lancôme a služeb v Lancôme Beauty Institutu získáte body ve výši prodejní ceny zakoupených výrobků a služeb (1 bod = 1 Kč). Tyto body se načítají na Vašem zákaznickém kontu a jakmile dosáhnete stanovené výše získaných bodů, automaticky získáte nárok na slevový bonus v podobě kreditu na Vašem kontu odpovídající hodnotě Vašich nákupů.

Získané bodySlevový bonus
7 000 a výše250 Kč
15 000 a výše1 000 Kč
20 000 a výše2 000 Kč

Při dosažení hodnoty 7 000 a 15 000 bodů máte k dispozici 2 možnosti: můžete využít jednorázový slevový bonus odpovídající výšce získaných bodů či pokračovat v nákupech s cílem dosažení nejvyšší bodové hranice pro získání slevového bonusu 2000 Kč.

Vyberete-li si variantu využití slevy, Vaše konto je poníženo o využité body. Platnost konta končí s koncem roku. 31/12 dochází k vynulování bodů a od 1/1 proces začíná od začátku.

Slevový bonus nelze kombinovat s dalšími zvýhodněnými akcemi Lancôme Beauty Institutu. Lze jej využít pouze na nákup produktů prodávaných v Lancôme Beauty Institutu, nevztahuje se na služby. Není směnitelný za hotovost.

Slevový bonus může být využit k storno poplatkům v případě, že klient včas neoznámí případné zrušení své rezervace na služby Institutu Lancôme. Pro bezplatné zrušení rezervace lze Institut kontaktovat do 13h předchozího dne. V případě pozdního zrušení rezervace, bude klientovi odečteno z jeho věrnostního konta 1500 věrnostních bodů.

Informaci o aktuálním stavu Vašeho účtu Vám podáme po předložení věrnostní karty či telefonicky na základě čísla věrnostní karty.