Novinky
Lancôme Beauty Institute

Lancôme Beauty Institute je unikátním prostorem, kde se potkává péče o tělo i ducha, je fascinující a stále v pohybu. Zde najdete přehled toho, co se u nás momentálně odehrává, co již máme za sebou, nebo co nás v nejbližších dnech čeká.

Omezení provozu prodejny

Vážení zákazníci, dle usnesení vlády České Republiky a s cílem přispět ke společnému úsilí zastavit šíření infekce, zůstane prodejna Lancôme Beauty Institute až do odvolání zavřena. Všechny termíny kosmetických ošetření a akcí jsou tedy prozatím až do odvolání zrušeny. Pro náhradní termíny se prosím objednávejte až po otevření prodejny. Pro více informací pište na: [email protected] Můžete nás sledovat i na našem kanálu Facebook @LancomeCZSK.

Děkujeme za pochopení.

Váš Lancôme Beauty Institute 

 

VYZKOUŠEJTE NOVOU PÉČI RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA SPF

Přijďte vyzkoušet novou péči z řady Rénergie! Tato péče Rénergie Multi-Lift Ultra je obohacena o SPF faktor pomáhá zabránit výskytu tmavých skvrn.
 

OBJEVTE NOVOU VŮNI ZNAČKY LANCÔME

Přijďte vyzkoušet novou vůni z řady La vie est belle. Vůně otevírá novou kapitolu ještě intenzivnějšího štěstí. Štěstí, které žije v nás všech. Je prchavé, ale intenzivní. Rychlé, ale silné. Pociťte naléhavost štěstí v každém okamžiku s novou La vie est belle Intensément.