• Hlavní strana
  • Ošetření a služby
  • Ošetření
  • Doplňkové služby

Doplňkové služby

Nezapomínejte, že krása se skrývá v detailech. Dopřejte si v Lancôme Beauty Institute kvalitní péči doslova od hlavy až po paty.
Doplňkové služby můžete dle přání kombinovat s kterýmkoliv kosmetickým ošetřením. Manikúru a pedikúru lze využít i samostatně.

Manikúra a Pedikúra

Manikúra a Pedikúra

Doba trvání: od 30 minut

Cena: od 500 Kč

Využijte doplňkových služeb Lancôme Beauty Institutu a dopřejte pravidelnou luxusní péči také svým dlaním a chodidlům.

Manikúra
Perfektně upravené nehty na rukou jsou vizitkou každého z nás. Nemusí zářit sytými barvami, aby poutaly pozornost a sklízely obdiv. Odborná péče s kvalitními nástroji je základ – v našem institutu provádíme klasickou manikúru na přirozených nehtech.

Pedikúra
Hladká chodidla a krátké, lesklé nehty nejsou výsadou letních měsíců. Dopřávejte svým nožkám pocit lehkosti po celý rok a zarezervujte si termín pedikúrního ošetření v našem institutu. Provádíme mokrou metodu, bez přístrojů a pracujeme s vysoce kvalitními přípravky LYCO Pedi značky Lycon.

Další doplňkové služby

DEPILACE
LÍČENÍ *
BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ
PORADENSKÝ SERVIS

* Závěrečným krokem každého ošetření obličeje je denní nalíčení (zdarma jako součást procedury). Profesionální nalíčení pro libovolnou příležitost (denní, večerní, svatební) si ale samozřejmě můžete objednat kdykoliv jako samostatnou službu, nebo se od našich make-up artistek můžete naučit jejich osvědčené triky během lekcí líčení, pořádaných v Lancôme Beauty Institute.

Doplňkové služby můžete dle přání kombinovat s kterýmkoliv kosmetickým ošetřením. Nelze objednat samostatně.