Obličej

Dopřejte své pleti profesionální ošetření v Lancôme Beauty Institute. Spojte péči s relaxací a užijte si několik desítek minut jen sami se sebou.

Ikonická ošetření

Ošetření pro aktivaci mládí

Ošetření pro aktivaci mládí

Doba trvání: 90 minut

Cena: 2 600 Kč

Vyhlazuje a prozařuje pleť
Hlavní součástí precizně sestavené procedury je aplikace aktivátoru mládí Génifique, které navrací pleti mladistvou auru. Ultrazvukové vlny, luminoterapie a podtlak přístroje Duolift Expert pozvolna napomáhají vstřebávat aktivní látky séra do nejhlubších vrstev vaší pokožky. Vše završí Lancôme Fusiôn Massage – kombinace uvolňujících pohybů a masážních technik, které pomohou efekt séra zviditelnit. Výsledkem je jemná a vyhlazená pleť, která opět září mládím.

Ošetření pro korekci nedokonalostí pleti

Doba trvání: 90 minut

Cena: 2 600 Kč

Radikálně transformuje texturu pleti, viditelně napravuje nedostatky
Pociťte na své pleti sílu úžasné kosmetické řady Visionnaire a sledujte, jak váš obličej zažívá znovuzrození. Výjimečné ošetření je ve skutečnosti dokonale propracovaným rituálem, během kterého se pleti navrátí jas a dokonalý vzhled.

Exkluzivní ošetření

Absolutní regenerace pleti

Absolutní regenerace pleti

Doba trvání: 90 minut

Cena: 3 950 Kč

Hloubková regenerace
Srdcem tohoto ošetření je excelentní péče Absolue L'Extrait, mimořádný krém – koncentrát kmenových buněk růže Lancôme, který stimuluje konečnou regeneraci pleti. Úžasná textura a návyková vůně Absolue L'Extrait ve spojení s masážními tahy vás budou dokonale hýčkat. Masážní aplikátory ve tvaru okvětních lístků a střídání teplých a chladných vjemů pleť mechanicky stimulují a probouzejí. V závěru tohoto ošetření jsou všechny smysly potěšeny, pleť je regenerována a navrací se jí jas, hebkost a dokonalé sjednocení tónu. Pleť je svěží jako čerstvě rozkvetlé růže a září zdravím.

Hloubkové ošetření pro omlazení zralé pleti

Doba trvání: 90 minut

Cena: 3 200 Kč

Podporuje vlastní regeneraci pleti a navrací jí hustotu
Toto pokrokové ošetření spojuje výjimečnou regenerační sílu složek obsažených v řadě péče o pleť Absolue. Využívá dvě mikro vakuové sondy, které stimulují tvorbu kolagenu k vyplnění a zpevnění pokožky. Procedura je neopakovatelným smyslovým zážitkem díky masáži hlavy, obličeje a krku: střídají se vyhlazující a do hloubky vedoucí masážní tahy, jenž jsou následovány masáží oblázky bílého jadeitu, jenž je v Asii uznáván pro své pročišťující schopnosti. Výsledkem je odpočatá, zregenerovaná, viditelně omlazená a zářící pleť.

Ošetření proti známkám stárnutí

Lifting a obnova kontur tváře

Lifting a obnova kontur tváře

Doba trvání: 90 minut

Cena: 2 600 Kč

Vypnutí pleti, obnova rysů v obličeji a redukce příznaků stárnutí
Technologicky mimořádně vyspělá péče s výsledky, které jsou okamžitě vidět. Trojnásobná účinnost: 1/ rádiové vlny dnes patří k zásadním technikám pro viditelné zjemnění kožní tkáně bez nutnosti chirurgického zákroku. Tento postup lehce zahřívá kolagenová vlákna, což vede k jejich retrakci; 2/ ultrazvukové vlny zase intenzivně stimulují metabolismus kožních buněk, což má za následek redukci vrásek; 3/ speciální Lancôme Fusiôn Massage na konec, která zjemňuje a vypíná pleť. Účinky těchto tří technik umocňujeme okamžitým zjemňujícím a zpevňujícím efektem aktivních přísad, kterými jsme obohatili naše pečující séra. Krk a obličejové kontury jsou znovu vypnuty, pleti se navrací pevnost.

Základní ošetření

Ošetření Extreme

Ošetření Extreme

Doba trvání: 60 minut

Cena: 1 850 Kč

Hloubkově čistí pleť
Během ošetření je pleť hloubkově vyčištěna, aniž by se narušila její rovnováha. Přináši efekt „nové pleti“ – výsledkem je svěží, projasněný a na pohled dokonalý obličej. Čištění je přizpůsobeno všem typům pleti.

Regenerační ošetření

Doba trvání: 90 minut

Cena: 2 600 Kč

Revitalizuje pleť uvnitř i na povrchu
Pečlivě vybrané ošetřující postupy a nejnovější produkty péče o pleť vyhovují potřebám každého typu pleti. Součástí je regenerační a relaxační masáž pro navrácení vitality. Vaše pleť i mysl si odpočinou a povzbudí se.

Express ošetření obličeje

Doba trvání: 40 minut

Cena: 1 350 Kč

Rychlé ošetření se spolehlivým výsledkem
Na výběr ze dvou verzí: 1. odlíčení, peeling, hloubkové vyčištění a maska; 2. odlíčení, peeling, masáž obličeje a maska. Za pouhých 45 minut bude vaše pleť hladká a rozjasněná.

Speciální ošetření

Liftingové ošetření Browlifter

Liftingové ošetření Browlifter

Doba trvání: 45 minut

Cena: 2 100 Kč

Otevírá váš pohled
Ošetření zahrnuje jedinečnou masáž svalů nad obočím, která intenzivně působí jak na svalová vlákna, tak na hlubší tkáně pleti, což způsobuje okamžitě viditelný liftingový efekt. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny a vyplněny za pomoci mikro vakua. Unikátní masážní techniky plné pevných a přesných tahů odstraňují vrásky a jemné linky způsobené mračením, pocítíte lifting očních víček. Výsledkem jsou svěží rysy očního okolí, jejichž proměna je skutečně viditelná.

Ošetření proti vráskám očního okolí

Doba trvání: 45 minut

Cena: 900 Kč

Redukuje známky stárnutí a navrací mladistvý pohled
Ošetření přináší cílenou péči o celou oblast očního okolí. Oční víčka, vějířky kolem očí, nadočnicové oblouky, líčka, ... Všechny zóny a každá její vráska je ošetřena mikro vakuem. Pleť je viditelně plnější, hladší a s menším počtem vrásek i díky speciální masáži, která posiluje svalový základ, uvolňuje jej a následně vypíná. Pleť očního okolí se zdá pevnější a mladší.

Ošetření pro odstranění váčků pod očima

Doba trvání: 45 minut

Cena: 900 Kč

Redukuje otoky a navrací mladistvý pohled
Ošetření cílí na reaktivaci mikrocirkulace v oblasti očních kontur a prevenci stagnace lymfatických žláz způsobující váčky pod očima, jenž mohou trápit ženy i muže v jakémkoliv věku. Účinné látky kosmetických produktů v kombinaci s jemnou masáží a drenážními technikami viditelně omlazují oční okolí, pleť je zpevněná a rozjasněná.