Muži

Mužská pleť potřebuje kvalitní péči stejně pravidelně, jako ta ženská. Je však odlišná a na její specifika je nutné při ošetření myslet. V Lancôme jsme vyvinuli speciální procedury, jež kombinují použití našich nejlepších kosmetických produktů s jedinečnou Lancôme Fusiôn Massage, která jejich účinky podtrhuje. Během ošetření dochází k uvolnění napětí, dobití energie a k hluboké relaxaci.

Ošetření proti známkám stárnutí

Intenzivní ošetření pro potlačení prvních známek stárnutí

Intenzivní ošetření pro potlačení prvních známek stárnutí

Doba trvání: 60/90 minut

Cena: 1 800/2 600 Kč

Omladí pleť
Ošetření zaměřené na potlačení prvních známek stárnutí, jako jsou jemné linky kolem očí a mdlý tón pokožky. Velmi šetrné a pleť hýčkající masážní techniky, aplikované na krk, dekolt a trapézové svaly, odstraňují známky únavy. Obličej se znovu rozzáří. Pleť vyzařuje energii, je plná síly a odolná proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

Intenzivní ošetření proti vráskám

Doba trvání: 60/90 minut

Cena: 1 900/2 800 Kč

Lifting a redukce vrásek
Velmi účinné ošetření ultrazvukem intenzivně stimuluje buněčný metabolismus a napomáhá aktivním složkám obsaženým v pečujících produktech Lancôme proniknout do nejhlubších vrstev pokožky. Vrásky jsou potlačeny, pleť je zpevněná, zbavená nečistot a výrazně omlazená.

Intenzivní liftingové & zpevňující ošetření

Doba trvání: 60/90 minut

Cena: 1 800/2 600 Kč

Zpevnění a remodelace kontur obličeje
Intenzivní péče o Vaši pleť s trojím účinkem: lifting, zpevnění a potlačení vrásek. Díky stimulaci syntézy kolagenových a elastinových vláken dochází k opětovnému zpevnění kontur obličeje a k viditelnému omlazení pleti.

Základní ošetření

Ošetření pro naprostou čistotu pokožky

Doba trvání: 60/90 minut

Cena: 1 750/2 300 Kč

Navrátí jas a svěžest
Dopřejte obličeji kompletní očistu – spojení hloubkového čištění a 10minutové relaxační shiatsu masáže Vaši pleť hydratuje a zmatní, bude opět svěží, tonizovaná a plná života.

Zklidňujcí hydratační péče

Doba trvání: 60/90 minut

Cena: 1 800/2 600 Kč

Zvláční a obnoví pružnost
Hydratační účinky změkčujících složek našich produktů jsou podpořeny shiatsu masáží krku, dekoltu a trapézových svalů. Vaší pleti se obnoví vláčnost a vitalita.