Zažijte Lancôme Beauty Institute

V Lancôme věříme, že štěstí je tou nejpřitažlivější podobou krásy.

O Lancôme Beauty Institute

experience-intro-img.jpg experience-intro-img2.jpg

Poznávejte joie de vivre – radost ze života prodchnutou inspirací, skutečnými inovacemi, osobním přístupem a francouzskou elegancí Lancôme. Vychutnejte si svobodu při výběru vašeho rituálu krásy, ať už jde o péči o pleť, líčení či vůni, v luxusním, příjemném a přátelském prostředí. Nabízíme více než výsledky laboratorních expertiz; naše sebejistota pramení z vědomí, že již více než 80 let dělá Lancôme ženy tak krásné a šťastné, jak uvnitř sebe samých skutečně jsou. VĚDA A SMYSLY Produkty péče o pleť Lancôme obsahují inovativní složení a mají úchvatné textury, díky kterým je dosahováno vysoké účinnosti a jedinečného smyslového zážitku. Při většině našich ošetření používáme nejmodernější přístroje, abychom podpořili účinnost našich sér a dosáhli maximálního výsledku. LANCÔME FUSIÔN MASSAGE Díky zkušenostem z více než 80leté praxe přináší Lancôme ty nejlepší masážní techniky – nadčasové know-how, zahrnující postupy z východu i západu a moderní technologie – a propojuje je, aby vyústily v jedinečný rituál s cílenými účinky. Každé ošetření Fusiôn Massage provádějí přední specialistky v oboru kosmetiky, nejlepší ambasadorky Lancôme. V SAMÉM SRDCI KRÁSY LANCÔME Dopřejte si chvíle plné klidu a relaxace. Salon Lancôme Beauty Institute je oázou harmonie – všechny vaše smysly jsou hýčkány aromaterapií, muzikoterapií i chromoterapií. Kosmetické ošetření v Lancôme Beauty Institute dokonale snoubí potěšení a viditelné účinky, které uspokojí vaši duši i tělo – vaše pleť bude potěšena... Protože krásná pleť je spokojená pleť.

Navštívily nás
Dagmar Havlová

Dagmar Havlová

První dáma a česká herečka

Zuzana Stráská

Zuzana Stráská

Modelka a kreativní konzultantka pro Top Fashion magazín

Kristýna Ličková

Kristýna Ličková

Fashion & lifestyle bloggerka

Dagmar Havlová
Zuzana Stráská
Kristýna Ličková

„Relaxace v rukách zkušených odborníků je pro mne cestou, jak obnovit nejen krásu viditelnou na první pohled, ale především vnitřní krásu skrývající se v harmonii a zklidnění ducha. Těším se, až do Lancôme zavítám.“

„Do Lancôme Beauty Institute se vždy neskutečně těším, neznamená pro mne jen dokonalé hloubkové ošetření a regeneraci pleti, ale hlavně je to pro mě obrovský relax, kdy opravdu na hodinu vypnu... A v zimě, mají pro vás dokonce i peřinu! :)))”

„Lancôme Beauty Institute je pro mě naprostou oázou klidu v centru uspěchané Prahy! Vždy se sem ráda vracím, ať už se jen pokochat novinkami nebo zrelaxovat na jedné z procedur!”

1
2
3
Andrea Antony

Andrea Antony

Redaktorka TOP STAR na FTV Prima

„Kosmetické ošetření v Lancôme Beauty Institute byly jedny z těch nejvíc rozmazlovacích, které jsem zažila. Řadím je opravdu spíš k zážitkům než tradiční kosmetice.“

Ester Geislerová

Ester Geislerová

Herečka a vizuální umělkyně

„Institut Lancôme, ostrov hýčkání a relaxu uspěchaných lidí, uprostřed rušné metropole. "Tak si dneska zase zdřímnete...", říká takovým shovívavým a milým hlasem kosmetička, která má kouzelné ruce, kterými masíruje a uspává. Usnu vždy jako mimino a probouzím se s pletí jako batole! Děkuju!”

Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová

Moderátorka

„V Lancôme Beauty Institute se mi vždy zastaví čas. Zavřu oči, poslouchám příjemnou hudbu a nechávám se hýčkat…Vždy si říkám, že bych různé procedury mohla navštěvovat častěji. Odcházím s krásnou pletí a povětšinou i s nějakým skvělým produktem.”

Kateřina Sokolová

Kateřina Sokolová

Modelka a zakladatelka nadačního fondu AutTalk

„Návštěvu v Lancôme Beauty Institute si vždy vychutnám na maximum. Jako modelka musím o svůj zevnějšek pečovat a tady se mi nedostává jen skvělé péče, ale hlavně i úžasné relaxace. Miluju všechny jejich ošetření, která jsou plná masáží. Z kosmetiky jsem si oblíbila především hydratační řadu Hydra Zen s výtažky z růží, která má zklidňující účinky, protože mám poměrně citlivou pleť.”

Nicole Kudelková

Nicole Kudelková

Bloggerka a influencerka

,,Lancôme Beauty Institute je místo pro hýčkání a setkávání, a tak mám každou návštěvu spojenou s odpočinkem a časem stráveným s kamarádkou, se kterou Institute vždy navštěvuji. Kdo by taková setkání neměl rád.”
Team

TÝM LANCÔME BEAUTY INSTITUTE

Manager

Kateřina Kmoníčková

MANAŽERKA LANCÔME BEAUTY INSTITUTE

Snažím se být klidná, šířit pozitivní energii a být pilířem za každé situace. Každý problém má své řešení a věřím, že pohoda v týmu se odráží na jednání s našimi zákazníky a právě proto se k nám tak rádi vrací.

NÁŠ TÝM

Alena
Alena

BEAUTY PORADKYNĚ

Jejím poznávacím znamením jsou výrazně nalíčené oči. Má ráda kouřové hnědé oční líčení a nenápadné líčení rtů. "Práce v Lancôme Beauty Institute je můj splněný sen".

Radka
Radka

BEAUTY PORADKYNĚ

Díky svým dvěma dospívajícím dcerám se zajímá o nové trendy a technologie v oblasti péče o pleť. Doporučí Vám péči, která přesně odpovídá potřebám Vaší pleti. "Lancôme patří do mého života již 25let a nedovedu si představit svou denní rutinu bez Lancôme krému, řasenky a make-upu. V butiku jsem našla ty nejlepší kolegyně v mém životě."

Denisa
Denisa

BEAUTY PORADKYNĚ

Po několika letech práce kosmetičky v našem salonu se nyní věnuje prodeji výrobků. Poznáte ji dle odstínu č.368 Rouge Absolue Rose Lancôme na rtech. "Ikdyž v osobním životě často tápu a hledám, tak v profesním jsem si jistá a pevně zakotvená s Lancôme již 20 let".

Dana
Dana

BEAUTY PORADKYNĚ

Vždy noblesní s širokým úsměvem a zářivou pletí. Ztělesnění francouzského šarmu. "Stálost a šarm značky Lancôme má můj obdiv již mnoho let."

Kateřina
Kateřina

MASTER BEAUTY THERAPIST - KOSMETIČKA

Dokonale čistá pleť je základ Vaší krásy a v jejích rukou toho snadno docílíte. Své know-how předává dalším členům týmu. "Moje práce je zároveň mým koníčkem již od roku 2001 a to i díky skvělému kolektivu".

Tereza
Tereza

BEAUTY THERAPIST - KOSMETIČKA

Díky její empatii a naslouchání, se každá zákaznice v její kabině cítí jako královna. "Co se má stát se stane".

Lucie
Lucie

BEAUTY THERAPIST - KOSMETIČKA

Neustále v pohybu a plná energie, kterou Vás dobije i během relaxační masáže. "Všechny naše sny se mohou splnit, pokud máte dost energie za nimi jít".

Martina
Martina

BEAUTY THERAPIST - KOSMETIČKA

Ráda nosí výrazné oční linky a to i přesto, že nosí dioptrické brýle. Černé linky nebo červenou rtěnku, někdy klidně obojí. "Troufám si tvrdit, že po Lancôme ošetření, odchází každá žena šťastnější a díky tomu i krásnější."

Michaela
Michaela

BEAUTY THERAPIST - KOSMETIČKA

Po několika letech strávených v Moskvě moc dobře ví, jak nejlépe uspokojit náročnou klientelu. "Pracovat ve skvělém kolektivu a pro výjimečnou značku mě baví a proto to dělám s láskou".

Radka
Radka

MANI-PEDI

Upravené ruce jsou stejně důležité jako upravená tvář. Hezké ruce můžete mít i během obědové pauzy.